Kategoriler
Rüya Tabirleri

Rüyada Bahar Görmek

Rüyada bahar mevsimini görmek, aşkta başarıya, bahar çiçekleri görmek, hayırlı kazanca yorumlanır. Bahar çiçeği toplamak, kazancın artacağına,bütün keder ve ızdıraplarınızın artık son bulacağına ve aşk hülyanızın artık gerçekleşeceğine işarettir. Rüyada bahara erdiğini görmek, servete, afiyete, huzur ve sükuna işâret eder. Bekâr bir kimsenin bahar çiçeklerini topla­dığını görmesi, evleneceğine işâret eder. Hasta bir kimsenin bahar çiçeklerinden çelenk yapıp başına taktığını görmesi, hasta­lıktan şifâ bulmaya işâret eder. Rüyada bahar çiçeklerinin ayak altında ezildiklerini görmek, hayal kırıklığına ve talihin döneceğine işâret eder. Rüyada baharın geldiğini ve bahçesindeki ağaçların çiçek açtıklarını görmek, muradına ermeye işâret eder.

Farklı Bir Yorumcuya Göre:

Rüyada Bahar Görmek Ne Demek?

 Rüyada bahar görmek, birçok güzelliği beraberinde getiren bir rüya olarak karşılanmaktadır. Bundan dolayı her zaman hayırlı bir rüya olarak yorumlanmaktadır. Müjdeli haber anlamına gelmektedir. Rüya sahibinin yakın zamanda alacağı bir haber ile tüm üzüntüleri ve sıkıntıları sona ermektedir. Kimi rüya yorumcularıysa, hayat şartlarının daha artacağı şeklinde yorumlamaktadır.

 Rüya sahibinin bir ömür boyu huzurlu, mutlu ve bereketli bir yaşam süreceğini ifade etmektedir. Rüya sahibinin hiç beklemediği bir anda işleri düzelmektedir. Eğer rüya sahibinin sağlık sorunları varsa, sağlık sorunlarından kurtulmaktadır. Kişi kazandığı paranın kıymetini bilmeye başlamakla birlikte kişisel zevkleri için yaptığı harcamayı azaltmaktadır. 

 Rüyada Bahar Çiçekleri İçinde Olduğunu Görmek

 Rüyada bahar çiçekleri içinde olduğunu görmek, zindeliğe ve gençliğe işaret etmektedir. Baharın simgesi olan çiçekler içinde görmek, kişinin muradının gerçekleşeceği anlamına gelmektedir. Eğer rüya sahibi bekarsa, çok sevdiği bir kimseye yakın zamanda kavuşacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Rüya sahibi kendisini daha iyi hissedeceği ve özgür kararlar alabileceği yeni bir döneme girmektedir.

 Kısa zaman içerisinde hayırlı kazançlar elde eden rüya sahibinin hayatı hızlı bir şekilde değişmektedir. Yaşam kalitesinin artacağı gibi hayatı eğlenceli ve güzel bir hale gelmektedir. Aşk hayatı açısından da yorumlandığında, sevgili ile ilgili her türlü güzel haberleri içine almaktadır. Servet, huzur ve afiyete delalet etmektedir. Rüya sahibi her türlü korkudan emin olarak arzularına kavuşmaktadır.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir