Kategoriler
Rüya Tabirleri

Rüyada Delil Görmek

Rüyasında herhangi bir hususta delil görmek, dava ve düşmanlığa işaretle yorumlanır. Rüyada bir konuda ve bir hususta delil getirdiğini gören kimsenin, bir insanla davası var olduğuna işarettir. Rüyasında konusu ile ilgili bir delil getirmeye çalışmasına rağmen, delilini getiremeyen kimse davasını kaybedeceğine işarettir şeklinde yorumlanır. nbsp;

Farklı Bir Rüya Yorumcuya Göre;

Rüyada Delil Görmek Ne Demek? 

Rüyasında herhangi bir konu ile ilgili delil görmek, düşmanlığa ve davaya işaret eder. Rüyada bir hususta ve konuda bir delil getirdiğini gören kişinin, bir insanla davasının olduğuna işaret eder. Rüya sahibi konusu ile ilgili herhangi bir delil getirmeye çalışmasına rağmen, delilini getiremeyen bir kişi, davasını kaybedeceğine işaret eder. 

Rüyada Delil Saklamak Ya Da Delil Bulmak

Rüyada delil saklamak ya da bulmak, özellikle de evli kişilerin eşlerine karşı davranış ve tutumlarında çok önemli bir değişim olacağına işaret eder. Çok uzun bir zaman önce yaşadığı bir olay nedeni ile meydana gelen zararların da kısa zaman içinde telafi edileceğine delalet eder. Bu sayede de kişinin yakın bir zaman içinde düze çıkarak moral bulacağına ve aydınlık bir geleceğe adım atacağına işaret eder. 

Rüyada Kanıt Gizlemek

Rüyada kanıt gizlemek, bir sağlık sorununa delalet eder. Bu sorun ise, sevdiklerinizi, size yakın birini ya da sizi işaret edebilir. Fakat bu çok kritik bir sorun değildir. Rüyada kanıt gizlemek, sorunun çok başka bir şey olabileceğine işaret eder. Aynı zamanda sağlıksız bir yaşam tarzının yol açtığı bir geçici sorun olabilir. Ama rüya sahibinin yine de kendine çok dikkat etmesi gerekir. Bu nedenle de aynı zamanda bu rüya bir uyarıcıdır. Rüya sahibi, sıkıntılı ve zor günlerini kendine dikkat ederek kolay atlatabilir.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir