Kategoriler
Rüya Tabirleri

Rüyada İlik Görmek

Rüyada ilik (düğme) görmek, gizli bir mal ile tabir edilir. Bu rüya gizli mala işarettir. Rüyada ilik iliklediğinizi (düğ­me geçirdiğinizi) görmek, uyumlu olmak, ayrılan karı koca­nın birleşmeleri gibi de tabir olunur. Rüyada ilik görmek, gömülü şeylere ve varis olunan hububata işâret eder. Bir kimsenin rüyada kemiğinde ilik olduğu­nu görmesi, o kimsenin gömeceği mala işâret eder. Hasta olan bir kimsenin rüyada kemiğinde ilik olduğunu görmesi, ayağa kalkmasına ve hastalığından kurtulmasına işâret eder. Rüyada bir adımın kemiğini kırarak, içinde­ki iliğini emdiğini görmek veya bir başka şeyle çıkarıp yemek, o adamın malını zorla almaya işâret eder.

Farklı Bir Rüya Yorumcusuna Göre:

Rüya tabiri araştırmaları kişilere mesaj verici niteliktedir. Özellikle rüyaların doğru bir şekilde araştırılması gerekmektedir. Rüyada ilik görmek güzel anların yaşanacağını ifade etmektedir. Arkadaşlar ile beraber sofrada oturarak ilik suyu içen kişiler güzel sohbetlere ortak olacaktır. Rüyada görülen bu sıcak sohbet ortamı kısa süre içerisinde gerçek hayatta da yaşanacaktır. Rüyada ilik görmek ne demek ve arkadaşlarla ilik suyu içip yemek nedir sizler için derledik.

 Rüyada ilik suyu içtiğini ya da yediğini gören bir kişi uzun süredir uzak kaldığı ve görüşmediği arkadaşlar ile görüşecektir. Güzel sohbetler içerisine gireceği ve bu sohbetlerden kişinin keyif alacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

 Rüyada İlik Görmek Ne Demek?

 Rüyada ilik görmek gelecek kısmetlere ve hayırlı işlere yorulmaktadır. Kişi aklından geçirdiği tüm sorunlara kısa süre içerisinde çözüm bularak daha hayırlı işlere geçiş yapacaktır. Bu işler her bakımından kazançlı olacaktır.

 Arkadaşlarla İlik Suyu İçip Yemek Yediğini Görmek

 Bu rüya arkadaş çevresinin kısa bir süre içerisinde genişleyeceği ya da eski dostlar ile aynı sofrada yer alacağına işaret etmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir