Kategoriler
Rüya Tabirleri

Rüyada Işık Görmek

Rüyada ışık görmek, muradına ereceğine nail olacağınıza, korkularınızdan kurtulmanıza işarettir. Güneş ışığı refah, ateş ışığı acele haber, sürpriz, şimşek ışığı ümit edilmeyecek yerden iyi haber alacağınıza, gaz ışığı hastalıktan iyileşmeye, iyi talihe, kırmızı ışık samimiyet ve tehlikeye, lamba ışığı gülüşün bir kimse için hala makbul olduğuna işarettir. Kibrit ışığı hakiki ve iyi arkadaşlığı, fosforlu ışık bu ışığı karanlıkta görmek, aşkınızın karşınızdakinin kalbine girmek, için geç kaldığını gösterir. Projektör ışığı halkın tenkidine uğramaya, meşale ışığı dindarlığa, şafak ışığı kesin başarıya, mavi ışık yeni düşünceye, yeşil ışık dikkatli olmanıza işaret eder. Beyaz ışık zihin açıldığına ve iyi sıhhate, sarı ışık paraya veya hastalığa işarettir. Rüyada ışık görmek, her türlü zorluğu yenip rahata ereceğine, dalaletten kurtulacağına ve geçim kolaylığına işaretle yorumlanır. Rüyada mum ışığı görmek, hastalıktan kurtulacağınıza ve zengin olunacağına işarettir. Rüyada ateş ışığı görmek, çabuk bir haber işitileceğine ve sürprize işarettir. Rüyada ışık görmek iyidir. Geçimin kolay­laşacağına, parlak bir geleceğe kavuşacağına ve ilim ve yetenekle donatılacağına işârettir.

Farklı bir rüya yorumcuya göre;

Rüyasında pek çok kişi mutlaka en az bir defa ışık görür. Gerçek yaşamda da bunun derin bir anlamı olması ile beraber, rüya üzerinden gelecek üzerine birtakım olasılıklar sunar. Peki, rüyada ışık görmek ne demek? Kısaca ne anlama gelir tüm detayları ile derledik.

 Genel olarak olumlu şekilde ele alınan rüyada ışık görmek, rüyaya bağlı olarak olumsuz yorumlar üzerinden de ifade edilir. Önemli olan veya sahibinin görmüş olduğu Rüya üzerinden farklı yorumları okumak suretiyle bunun anlamını öğrenmesidir.

 Rüyada Işık Görmek

 Rüyada ışık görmek rüya sahibinin her türlü zorluğu yenerek rahata kavuşması anlamına gelmektedir. Dert ve sorun ile beraber delaletten kurtularak, huzurlu bir hayata uzanacağı yönünde rivayet edilir. Eğer rüya sahibinin bir hastalık sorunu var ise yakın zamanda şifa bulacağı yönünde yorumlanır.

 Rüyada Beyaz Işık Görmek

 Rüyada beyaz ışık görmek zihin açıklığı, sağlık ve yüksek bir kazanç anlamına gelir. Özellikle rüya sahibinin her türlü zorluğu yenerek yeniden istediği hayata kavuşacağı üzerine işaret edilir. Bu sayede maddi manevi problemleri geride bırakırken, ailesiyle güzel bir hayata uzanacağına dair yorumlanır.

 Rüyada Karanlıkta Işık Görmek

 Rüyada karanlıkta ışık görmek özellikle maddi yönden artış anlamına gelir. Gelecek olan bir miras, iş üzerinden kazanç ile beraber bereket ve bolluk şeklinde delalet eder. Rüya sahibinin borçları var ise bunları kapatarak, arzu ettiği parayı kazanacağı yönünde yorumlanır.

 Rüyada Aydınlık Işık Görmek

 Rüyada aydınlık ışık görmek sıkıntıları son bularak yeniden refaha kavuşmak şeklinde yorumlanır. Aynı zamanda hem iş hem de özel hayatında pek çok yenilik ve güzelliklere gibi olduğuna dair rivayet edilir. Tüm sıkıntı ve zorluklara geride bırakmak suretiyle, rüya sahibinin güzel bir yaşam elde edeceği üzerine yorumlanır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir