Kategoriler
Rüya Tabirleri

Rüyada Istakoz Görmek

Rüyada ıstakoz görmek, ayrılığa ve sıkıntılara delalet eder. Rüyasında ıstakoz gören kimsenin işlerinin ters gideceği rüya tabircileri tarafından belirtilir. Rüyada ıstakoz görmek nedir, pişmiş veya canlı ıstakoz görmek ne anlama gelir sorularının yanıtlarını sizin için derledik. 

 Rüyada ıstakoz görmek rüya yorumcuları tarafından olumsuz olarak değerlendirilir. Olumsuz rüyalar arasında görülen ıstakoz rüyası, kişinin ayrılıklarına veya önemli sorunlarına işaret eder. 

 Rüyada Istakoz Görmek

 Rüyada ıstakoz görmek alimler tarafından problemlere ve sefalete yorumlanır. Rüya yazarları, rüyasında ıstakoz gören kişinin dertlerinin çoğalabileceğini hikmet ederler. Ölmüş ıstakoz, yaşanılan sıkıntıların son bulacağı zamana delalet eder. 

 Rüyada Pişmiş Istakoz Görmek

 Rüyada pişmiş ıstakoz görmenin hikmeti, rüya alimlerince iş hayatında bazı problemlerin doğacağına hikmettir. Kişi malından feda etmek istemediğinden, daha büyük kayıplarla karşılaşabilir. Rüya yorumcuları, pişmiş ıstakoz gören kişinin yoksullara mutlaka yardımlarda bulunması gerektiğini belirtirler. 

 Rüyada Canlı Siyah Istakoz Görmek

 Rüyada canlı siyah ıstakoz görmenin delaleti, son bulan acılara ve kimi zaman problemlere işarettir. Bazı ilim insanları, rüyada siyah ıstakoz gören kişinin çevresinde iyi niyetli insanların kendisini uyaracağına yorumlarlar. 

 Rüyada Canlı Kırmızı Istakoz Görmek

 Rüyada canlı kırmızı ıstakoz görmek, hali vakti yerinde bir insanla karşılaşacağına, ancak ondan medet ummanın boşa olacağına işarettir. Kişinin dara düşeceğine, bundan kurtulmasının uzun süreceğine hikmet edilir. 

 Rüyada Istakoz Satın Almak

 Birinin rüyasında ıstakoz satın aldığını görmesi, alimlere göre olumsuz tabirlere mazhar olunur. Kişinin ıstakoz satın aldığını görmesi, geçmişte yaptığı bir yanlışın karşısına çıkacağına ve yakasını bırakmayacağına hikmettir. 

 Rüyada Istakoz Yediğini Görmek

 Rüyada ıstakoz yediğini gören kişinin manevi yönden eksikliklerine işaret edilir. Rüya yazarları, rüyasında ıstakoz yediğini gören kişinin, hayatında çok büyük problemleri olacağını belirtirler. Görülen bir işin sonradan büyük sorunlara yol açacağına işaret edilir. 

 Rüyada Lokantada Istakoz Yemek

 Rüyada lokantada ıstakoz yemek, kişinin başkalarıyla birlikte günah işlediğine, bunun karşılığını bulacağına rivayettir. İslam alimlerine göre rüyada ıstakoz yemek, kişinin manevi sıkıntılarının büyüyeceğine ve yakasını bırakmayacağına yorumlanır. İlim insanları bu rüyanın kişi için hayırlı olmadığına, sadaka ve zekatını mutlaka vermesi gerektiğine işaret edilmiştir. 

 Rüyada Büyük Istakoz Görmek

 Rüyada büyük ıstakozu canlı görmek, yaşanılan olaylardan ders alınmasının mühim olduğuna delalet eder. Alimler, bu rüyayı gören kişinin, manevi yeterliliğine önem vermesi gerektiğini ifade ederler. Rüya yorumu yapan ilim insanlarına göre, rüyada büyük ıstakoz doğal yaşam alanında görülüyorsa bu kişinin etrafına zarar vermeyen mülayim birisi olduğuna işarettir. 

FARKLI BİR YORUMCUYA GÖRE

Rüyada ıstakoz görmek, şansınızın açılmasına işarettir. Istakoz canlı ise elinize büyük bir miktarda para geçece­ğine yorumlanır. Rüyasında ıstakoz gören kimse, bol para kazanacağı­na işaretle yorumlanır. Istakoz yediğini gören kimse, işle­rinde başarılı olur, eline de miras yolu ile bol para geçer şeklinde tabir olunur. Rüyada ıstakoz görmek, bol para kazan­maya, yediğini görmek, işlerinde başarılı ol­maya ve eline miras yolu ile para geçmesine işârettir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir