Kategoriler
Rüya Tabirleri

Rüyada Kahve Görmek

Hem Türkiye’de hem de dünyanın pek çok farklı yerinde kahve en sevilen içecekler içerisinde yer alır. Bu konuda birçok değişik kahve türü bulunmaktadır ve insanlar bu doğrultuda değişik rüyalar da görebilmektedir. Peki, rüyada kahve görmek ne demek? Kahve satın almak ne anlama gelir? İşte yorumlar.

Zihni rahatlatmak ve daha odaklı şekilde çalışabilmek için günümüzde kahve çok önemlidir. Gün içerisinde yoğun olarak tüketilen bu kahve aynı yoğunlukta insanların rüyasına da girmektedir. Rüyasında kahve gören pek çok kişi gördüğü rüyayı bağlı olarak farklı yorumları okur.

Rüyada Kahve Görmek

Rüyada kahve görmek değişik şekillerde yorumlanır. Bazı rüya alimleri bunu olumlu şekilde alır bazıları ise olumsuz biçimde yorumlanır. Genel olarak rüyasında kahve gören kişiler için erkekler adına güzel bir haber kızlar adına ise hayırlı bir kısmet de yorulur. Bazı rüya alimleri ise rüyasında kahve gören kişilerin bazı hazırlık ve sorunlar yaşayacağına, ancak bu sorunlardan kısa sürede kurtulacağına delalet eder.

Rüyada Kahve Satın Almak

Rüyada kahve satın almak rüya sahibinin işlerinin yaver gideceğine ve kazancının artacağı üzerine yorulur. Her yeni günün kendisi için daha iyi durumların getireceğini şahitlik eder. Ayrıca ailesi ile eğer arasında bazı sıkıntılar var ise, bu sıkıntıları çözeceği üzerine rivayet edilir.

Rüyada Fincanda Kahve Görmek

Rüyada fincanda kahve görmek uzun bir zamandan sonra yeniden feraha kavuşacağı üzerine yorulur. Dert ve sıkıntıların biteceğine, maddi açıdan yeniden iyi bir kazanç elde edeceğini rivayet edilir. Ailesinden ve çevresindeki insanlardan destek alacağına, güzel ve uzun bir ilişki yaşayacağını ve evlilik ile son bulacağına delalet eder.

Rüyada Kahve Çekirdeği Görmek

Rüyada kahve çekirdeği görmek rüya sahibinin yakın bir zamanda müşteri haber alacağı üzerine rivayet edilir. Alacağı haberin sadece kendisi değil aynı zamanda sevdiğin insanları da etkileyici ve mutlu edecek üzerine yorulur. Aynı zamanda kişinin sağlıklı bir yaşam sürmesi gerektiğine dair uyarıcı bir rüya anlamına gelir.

Rüyada Kahve Döküldüğünü Görmek

Rüyada kahve döküldüğünü görmek rüya sahibinin yanlış anlaşılan bir olayın içerisine gireceğine yorulur. O olaydan dolayı çok üzüleceğini ve moralin bozulacağına delalet eder. Ayrıca kişinin iş hayatı konusunda memnun olmadığına, her gün bu işe gitmekten keyifsiz ve mutsuz bir yaşam sürdüğüne delalet eder.

Rüyada Köpüklü Kahve Görmek

Rüyada köpüklü kahve görmek rüya sahibinin iş yaşamında önemli atılımlar gerçekleştireceği üzerine yorulur. Bu atılımlar ile beraber iyi bir kazanç elde edeceği ve hayatı boyunca maddi sorun yaşamayacağına delalet eder. Ancak yoğun iş hayatı nedeniyle ailesine vakit ayıramayacağına bunun da aile içi bazı sorunlar getireceğini işaret eder.

Rüyada Kahve Pişirdiğini Görmek

Rüyada kahve pişirdiğini görmek daha çok rüya sahibinin hayırlı bir kısmet ile karşılaşacağı üzerine yorulur. O kısmetin hayırlı bir evlilik olacağına ve yakın zamanda mutlu bir beraberliğe uzanacağı üzerine delalet eder.

Rüyada Taşmış Kahve Görmek

Rüyada taşmış kahve görmek bolluk ve bereket anlamına gelmektedir. Rüya sahibinin hanesine bolluk geleceği ve iyi bir kazanç elde edeceğine rivayet edilir. Ayrıca bekar kişiler için hayırlı bir kısmet çıkacağı ve bunun evliliğe uzanacağı üzerine yorulur.

BİR BAŞKA YORUM

Rüyada kahve pişirip içtiğinizi görmek, sonu iyi bir maceraya atılacağınıza, ve yardımsever olacağınıza, hastalıktan kurtulacağımıza,birçok zor işlerinizin yoluna gireceğine işarettir Bir kimsenin rüyada kahve içtiğini görmesi, sağlık ve afiyete, rüya sahibinin sağlıklı bir kimse olduğuna veya sağlık ve sıhhate kavuşmasına işarettir. Birine kahve ikram ettiğini görmek de aynı şekilde yorumlanır. Atalarımız, bir fincan kahvenin kırk yıl hatırı vardır sözü de buna misaldir denilmiştir. İbn-i Sirin’ in yorumuna göre: Kişinin rüyada kahve içtiğini görmesi, rahatlığa işarettir demiştir. Ancak sade (acı) kahve içtiğini görmek, hastalığa veya bir üzüntüye düşmeye işaret eder demiştir. Şekerli (tatlı) kahve içtiğini görmek ise, hayra işarettir demiştir İbn-i Şirin. Rüyada kahve içtiğini veya başkasına ikram ettiğini görmek, sıhhat ve afiyete, hayır ve iyiliğe işaret eder. Bazen rüyada kahve içmek, dünya ve rahatlığa işaret eder. Rüyada sade kahve içtiğini görmek, hasta olmaya yahut gam ve kedere uğramaya işarettir. Rüyada şekerli kahve içtiğini görmek ise, rızkın azlığı ile tabir edilir. nbsp;

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir