Kategoriler
Rüya Tabirleri

Rüyada Madalyon Görmek

Rüyada eski günlerinizin anılarını taşıyan bir madalyon görmek, çok sevdiğiniz fakat uzun zamandan beri görüşmediğiniz bir dostunuza yeniden kavuşacağınıza işaret eder.

Farklı Bir Yorumcuya Göre:

Rüyada Madalyon Görmek Ne Demek?

Rüyada madalyon görmek genç kızlar adına nişan yapmak olarak değerlendirilir. Erkekler için ise istek duyulan mesleğe adım atmak şeklinde yorum bulur. Genel olarak rüya yorumcuları bu unsuru olumlu olarak değerlendirirler.

Madalyon Kolye Taktığını Görmek

Madalyon kolye takmak rüya sahibinin şanslı bir yaşam süreceğine dair bir işaret sunar. Bu madalyon kolye altın renginde ise kısmetiniz bol demektir. Bu madalyon kolye gümüş renginde ise saf duygular anlamı ortaya çıkar.

Rüyada Çift Madalyon Görmek

Rüya içerisinde çift madalyon görmek mal ve mülkün iki katı artacağı şeklinde mana bulur. Ayrıca bu rüyada yer alan çift madalyon parlak ise yaptığınız işte büyük başarılar elde edeceksiniz demektir.

Rüyada Madalyon Kolye Hediye Aldığını Görmek

Rüya sahibine hediye edilen madalyon kolye sizi birisinin düşündüğünü gösterir. Bekar kişiler yakında aradıkları kısmeti bulabilirler. Evli olanlar için ise mutlu günlerin geleceği düşünülür. Bunun için madalyon kolye hediye alınması son derece ilgi çeken bir rüyadır. Rüya sahibine sevindirici haberler gelmesi çok yakındır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir