Kategoriler
Rüya Tabirleri

Rüyada Mağara Görmek

Rüyada mağara görmek, yakında uzak ülkelere bir gezi yapacağınıza yorumlanır. Karanlık bir mağara görmek, hayra yorulmaz, mezara işaret sayılır. Karanlık fakat geniş bir ma­ğara görmek, büyük güçlüklere, felaket ve sıkıntıya işarettir. Aydınlık mağara görmek, sığınılacak herhangi bir yer ve ev gibi yorum­lanır. Mağaraya girdiğinizi görmek, içinizde bulunan büyük bir korkuyu ve heyecanı yenerek huzur ve refah içinde yepyeni bir hayat sürmeye başlayacağınıza işarettir. Rüyada mağara görmek, insanın sığınabileceği kim­seye işarettir. Bazı kere de, mağara görmek, işlerini, plan­larına gizli tutmak isteyen kimse için işlerini gizlemesine veya gizleyeceğine işarettir. İşi olmayan, boşta kalan bir kimse, rüyasında bir mağara görse, bu rüyası onun bir iş bulacağına, bir vazifeye veya bir işe gireceğine işaretle tabir olunur. Rüyasında mağara gören bir kimse, hasta olsa, şifa bula­cağına, iyileşeceğine, hapiste olan bir kimse bu rüyayı görse, hapisten kurtulacağına işaret olarak tabir olunur. Bazı kere de, rüyada mağara görmek, “Ashab-ı Kehfin” ha­yat hikayesine benzeterek, uzun ömre, rüyayı görenin ömrünün uzunluğuna, uzun olacağına ve hayrının çoklu­ğuna işaret olarak tabir olunur. Rüyada mağara görmek, bazen de, Hz. Ebubekir (r.a.)’ın Hz. Peygamber Aleyhisselamla beraber hicret yolculuğun­da vaki olan meşhur kıssaya kıyaslanarak dostlardan bir hayra erişip nasiplenmeye işarettir. Rüyada mağara görmek, sıkıntılardan kurtuluşa ermeye ve refaha kavuşmaya işaretle tabir olunur. Bazen de ri’ıyada görülen mağara, bir şeye gayret ve ihtimam göstermeye işâret eder. Bazı kere de rüyada mağarayı görmek, bir şeyden sapmaya ve yan çizmeye de işâret eder. Yine rüyada mağara görmek, vazife almaya, yüksek kimselerle dostluğa, sıkıntılardan kurtulmaya ve refaha kavuşmaya da işâret eder. Rüyada mağara görmek, berekete ve dostlardan bir nasibe erişmeye de işâret eder. Bazen de rüyada mağara görmek ‘Ashab-ı Kehf in meşhur kıssasına binen rüya sahibinin ömrünün uzunluğuna ve hayrının çokluğuna işâret eder. Korku ve şiddet halinde bulunan bir kimsenin rüyada mağara görmesi, o kimsenin emniyette olmasına ve korunmaya işâret eder. Bir kimsenin rüyada düşmanından kaçtığını ve bir mağaraya girdiğini görmesi, o kimsenin düşmanından emin olmasına işâret eder. Rüyada mağaraya girdiğini fakat hemen çıktığını görmek, zor bir işten sonra feraha ve selâmete ermeye işâret eder. 

Farklı Bir Rüya Yorumcusuna Göre:

Mağara rüyalarda sık sık görülen yerlerden biridir. Özellikle rüyada herkes tarafından görülen mağara anlamı merak edilen rüya tabirleri arasındadır. Siz de rüyada mağara görmenin ne anlama geldiğini araştırabilir ve kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz. Sizin için rüyada mağara görmek ne demek? Kısaca rüyada mağara görmek ne anlama gelir detayları ile derledik.

 Rüyasında mağara görenlerin bunu araştırdığı ve ne anlama geldiğini merak ettiği bilinmektedir. Rüyada mağara görmek genel olarak hayra yorulur. Rüyasında mağara gören kişilerin ömrünün hayırlı ve uzun olacağı tabir edilir. Rüya sahibinin maddi ve manevi olarak güzel bir hayat geçireceği ve etrafına hayırlı insanlar olacağı düşünülür.

 Rüyada Mağara Görmek Ne Demek?

 Rüyada mağara görmek herkes tarafından anlamının merak edildiği bir rüyadır. Rüyasında mağara gören kişilerin hayırlı insanlar oldukları rivayet edilir. Mağara rüyalarda güzel anlamlara gelmektedir. Rüyasında mağara gören kişilerin hayırlı insanlar oldukları ve etraflarına faydaları dokunduğu rivayet edilir. Bu kişilerin uzun ömürlü ve ömürlerinin de hayırlı olacağı tabir edilir. Maddi ve manevi açıdan bu kişilerin hayatlarında hep rahat edecekleri ve iyi insanlar olacakları düşünülür. Rüyada mağara görmek genel olarak hayra yorulmaktadır.

 Rüyasında mağara gören kişilerin hayatlarında sorun varsa o sorunların biteceği ve huzurlu bir hayatın onları beklediği tabircileri tarafından düşünülür. Rüya tabirlerinin farklı anlamları olabilir. Her rüya tabircisi rüyalarda görülen şeyleri farklı farklı yorumlamaktadır ve rüyaların anlamları araştırılırken farklı yerlerden araştırma yapmak gerekir. Genel olarak tüm rüya tabircileri tarafından hayırlı yorumlanmaktadır. Karamsarlıktan uzak bir hayat yaşayacakları rüyasında mağara gören rüya sahipleri için tabir edilmektedir.

 Kısaca Ne Anlama Gelir?

 Rüyaların herkes için farklı anlamları olsa da insanlar rüyalarında gördüğü şeylerin anlamlarını merak etmektedir. Rüyalar genelde bilinçaltının bir yansıması olarak düşünülmektedir. Rüyada mağara görmek de çoğu kişi tarafından merak edilmekte ve internetten araştırılmaktadır. Rüyada mağara görmek işsiz kişiler için iş kapısı açılacağı işarettir. Mağara uzun ve hayırlı bir ömre rivayet edilir. Rüyasında mağara gören rüya sahiplerinin ömürlerinin maddi ve manevi açıdan güzel ve hayırlı olacağı tabir edilir.

 Mağara neredeyse tüm rüya tabircileri için hayırlı olarak yorumlanır. Rüyasında mağara gören kişilerin hayatlarının güzel olacağı ve maddi ve manevi hayatlarında hiçbir sorun yaşamayacakları şeklinde yorumlanır. Rüyaların nasıl olduğu da tabirleri etkilediğinden ayrıntılı bir şekilde araştırılması gerekir. Rüyada mağara görmenin iyi ve güzel şeylere yorulduğu bilinmektedir ve rüya tabircileri mağarayı hayra yormaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir