Kategoriler
Rüya Tabirleri

Rüyada Mahkum Görmek

Rüyada mahkum görmek, bu rüyayı görmüş durumda olan bir kimsenin kötü bir haber alacak olmasına işaret eder. Ancak burada rüyanın görülme biçimi yorumun farklılaşmasında oldukça önemli olan bir etkeni oluşturmaktadır. Sizin için rüyada mahkum görmek ne demek? Tanıdık birini kelepçeli mahkum olarak görmek şeklindeki konularını tüm detayları ile birlikte derledik.

 Rüyada mahkum görmek, bu şekilde bir rüyayı gören kimselerin üzüntü duyacakları şekilde kötü bir haber alacaklarına yorumlanır.

 Rüyada Mahkum Görmek 

 Rüyada mahkum görmek, bu rüyayı gören bir kimsenin kötü haberler alacak olmasına işaret eder. Bu bakımdan hayırlı bir rüya olarak yorumlanmaz.

 Rüyada Tanıdık Birini Kelepçeli Mahkum Olarak Görmek

 Rüyada tanıdık birini kelepçeli mahkum olarak görmek, rüya sahibi kimseyi zor durumda bırakan bir insanın içine düşmüş olduğu hatanın farkına varmasına ve bundan ötürü de çok büyük bir pişmanlık duymasına işaret eder. Bu rüya ayrıca hiç ummadığınız bir kimsenin sizden af dileyecek olmasına delalet eder.

 Rüyada İdamlık Mahkum Görmek

 Rüyada idamlık mahkum görmek, rüya sahibinin yaşayacağı büyük bir pişmanlığın sonrasında geçmişte yapmış olduğu hataları tekrar etmeyecek olmasına işaret eder. Bu rüya ayrıca kişiyi kötü kimselerden korumak amacı içeren bir uyarı olma niteliği taşımaktadır.

 Rüyada Mahkum Eşini Görmek

 Rüyada mahkum eşini görmek, rüya sahibine gelecek olan bir habere yorumlanır. Rüya sahibinin eşinin ailesinden kişiye bazı haberlerin gelmesi söz konusu olabilir. Eğer rüya sahibine yapılmış olan bir haksızlık söz konusu ise bu durumda verilen çabalar yavaş yavaş sonuç vermeye başlar. Rüya sahibinin evine gelecek olan haber kişiyi ve ailesini mutlu edecek nitelikte olabilir.

 Rüyada Mahkum Olduğunu Görmek

 Rüyada mahkum olduğunu görmek, rüya sahibinin o kimsenin yapmaktan hiç haz duymadığı bir işi bırakacağına delalet eder. Ayrıca rüya sahibi bekar ise bu kişi için evlilik anlamına da gelir.

 Rüyada Mahkum Serbest Bıraktığını Görmek

 Rüyada mahkum serbest bıraktığını görmek, rüya sahibi olan kişinin yapmaktan keyif aldığı yani sevdiği bir işle meşgul olacağına işaret eder. 

 Rüyada bir Savaşta Mahkum Olduğunu Görmek

 Rüyada savaşta mahkum olduğunu görmek, rüya sahibinin bir işi için başka birisi ile bir ortaklık kuracağına işaret eder.

 Rüyada Mahkum Arabası Görmek

 Rüyada mahkum arabası görmek, rüya sahibinin uzun bir süreden beri görüşmediği insanları ziyaret edeceğine delalet eder. Bu rüya ayrıca rüya sahibinin arasının iyi olmadığı kişilere karşı duyduğu öfkenin son bulacağına da işaret eder. Bu rüya aynı zamanda kişinin ailesinden biri ile de görüşmüyor olması durumunda tekrar barış sağlanacak olmasına da yorumlanmaktadır

FARKLI BİR YORUMCUYA GÖRE;

Ahu hanım rüyasında mahkum gördüğünü belirtmişti. Rüyada mahkum görmenin anlamı ise şu şekildedir: Rüyasında mahkûm olduğunu gö­ren kimse; uyan rüyası görmüş­tür. Çünkü rüya sahibi dünya işlerine fazlaca dalmış, günahkâr olmuş, bilmeden zina suçu işlemiş veya malına haram katmış sayılır. Dikkatli olması gereklidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir