Kategoriler
Rüya Tabirleri

Rüyada Tabakçı Görmek

Rüyada tabakçı görmek, bildiği sırları (söylenmemesi gereken şeyleri) gizleyen (söylemeyen) sır saklayan birini temsil eder denilmiştir. nbsp;

Farklı Bir Rüya Yorumcusuna Göre;

Rüyada Tabakçı Görmek Ne Demek?

Rüyada tabakçı görmenin anlamı iyi olaylar yaşanacağına rivayettir. Rüyasında tabakçı gören kimseler güzel olaylar yaşar ve mutlu olur.

Mutfakta Tabakçılık Yapan Birilerini Görmek

Rüyasında tabakçılık yapan birilerini görmek temiz ve hayırlı kazanç anlamına gelir. Rüya sahibi iş değiştirecek ve daha fazla para kazanacağı bir işe geçecektir. 

Rüyada Tabak Görmek 

Rüyada tabak görmenin anlamı iyi ve güzel gelişmeler yaşanacağına yorulur. Bu kimseler kariyerleri ile ilgili bazı olumlu gelişmeler ile karşılaşacaktır.

Rüyada Porselen Tabak Görmek

Rüyasında porselen tabak gören kişiler sağlam ve güçlü bir karaktere sahip olarak tabir edilir. Rüyayı gören kişi sabırlı ve istediğini alan kimseler olarak rivayet edilmektedir. 

Rüyada Boş Tabak Görmek

Rüyasında boş tabak gören kişilerin maddi olarak dikkatli davranmaları önerilir. Bu kişiler gereksiz harcamalardan ötürü maddi olarak zor bir döneme girebilir.

Rüyada Tabak Kırmak

Rüyada tabak kırmanın anlamı iş hayatında zorluklar ile karşılaşmak anlamına gelir. Bu kişiler işlerinde ya da iş ortamlarında zorluklar ile karşılaşarak sıkıntılı bir dönem geçirecektir. 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir